PRIHLÁSENÍ - Ondavský cyklomaratón

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

 

PRIHLÁSENÍ

Ondavský cyklomaratón: "modro-zelená rýchlovka" – 4. ročník pretekov na horských bicykloch

 

4. ročník Ondavský cyklomaratón "modro-zelená rýchlovka" 15. 7. 2017 - Námestie SNP v Stropkove
Trasa GREEN - Muži 15 - 18 rokov

P.č.

Reg. č.

Meno

Priezvisko

Mesto/Klub

Štát

Rok

Štartovné

Suvenír

1

014

Martin

Paňko

Stropkov

SR

2000

áno

áno

2

020

Filip

Merta

Športový klub VELODROM Prešov

SR

2002

nie

nie

3

022

Peter

Jagelek

CYKLO SPIŠ

SR

1999

áno

áno

4

025

Samuel

Hudačin

NO-TAK bike team Stropkov

SR

2002

áno

áno

5

028

Maciek

Dąbrowski

Kwiaty u Wioli Krosno

PL

2002

nie

áno

6

039

Matúš

Kolenka

Sk Velodrom prešov

SR

2002

nie

nie

7

011

Martin

Puhak

Cyklorun team Giglovce

SR

1999

áno

áno

 

4. ročník Ondavský cyklomaratón "modro-zelená rýchlovka" 15. 7. 2017 - Námestie SNP v Stropkove
Trasa GREEN - Muži 19 - 39 rokov

P.č.

Reg. č.

Meno

Priezvisko

Mesto/Klub

Štát

Rok

Štartovné

Suvenír

1

001

Peter

Gima

SR

1984

áno

áno

2

008

Peter

Jankaj

Snina

SR

1981

áno

áno

3

013

Jozef

Korady

Stropkov

SR

1986

áno

áno

4

017

Rafał

Soliński

Krosno

PL

1981

nie

áno

5

019

Tomáš

Gribanič

KriWo Team Jantex

SR

1982

áno

áno

6

024

Štefan

Macho

Medzilaborce

SR

1986

áno

áno

7

005

Viliam

Novický

Tuerany nad Ondavou

SR

1993

áno

áno

8

029

Lukáš

Gladič

Bike klub Lipa

SR

1992

áno

áno

9

030

Matúš

Gladič

Bike klub Lipa

SR

1996

áno

áno

10

032

Martin

Potoma

Stropkov

SR

1991

nie

nie

11

033

Peter

Zivcak

Lemra Cycling team Kosice

SR

1984

áno

nie

12

034

Marek

Dutko

Bike klub Lipa

SR

1984

nie

nie

13

036

Lukáš

Tokoš

Kriwo Team Jantex Humenné

SR

1989

nie

nie

14

038

Dávid

Sabanoš

Svidník

SR

1995

áno

nie

15

040

Martin

Senko

Bikemagazin.sk

SR

1990

áno

nie

 

4. ročník Ondavský cyklomaratón "modro-zelená rýchlovka" 15. 7. 2017 - Námestie SNP v Stropkove
Trasa GREEN - Muži 40 a viac rokov

P.č.

Reg. č.

Meno

Priezvisko

Mesto/Klub

Štát

Rok

Štartovné

Suvenír

1

002

Michal

Prokopič

Poprad

SR

1972

áno

áno

2

003

Ján

Zápotocký

Stropkov

SR

1958

áno

áno

3

004

Jan

Lukacisin

Kriwo Teamu Jantex Humenne

SR

1969

áno

áno

4

006

Zdenek

Flaska

Košice

SR

1972

áno

áno

5

007

Pavol

Zánický

Žilina

SR

1977

áno

áno

6

009

Ján

Hadbavný

Prešov

SR

1971

áno

áno

7

010

Martin

Staroščák

Snina

SR

1977

áno

áno

8

015

Miroslav

Kočík

Jaklovce

SR

1964

áno

nie

9

016

Piotr

Grzebień

Krosno

PL

1974

nie

áno

10

018

Paweł

Bodkowski

Kwiaty u Wioli Krosno

PL

1977

nie

áno

11

021

Martin

Mokrán

Snina

SR

1968

áno

áno

12

023

Slavomír

Čorba

Kračunovce

SR

1975

áno

áno

13

026

Pavol

Petríček

Relax Team

SR

1976

áno

áno

14

027

Marcin

Dąbrowski

Kwiaty u Wioli Krosno

PL

1977

nie

áno

15

035

Matúš

Marcinko

Damad Cycling/ Sabinov

SR

1076

áno

nie

16

037

Richard

Sabanoš

Svidník

SR

1973

áno

nie

 

4. ročník Ondavský cyklomaratón "modro-zelená rýchlovka" 15. 7. 2017 - Námestie SNP v Stropkove
Trasa GREEN - Ženy 15 - 18 rokov

P.č.

Reg. č.

Meno

Priezvisko

Mesto/Klub

Štát

Rok

Štartovné

Suvenír

 

4. ročník Ondavský cyklomaratón "modro-zelená rýchlovka" 15. 7. 2017 - Námestie SNP v Stropkove
Trasa GREEN - Ženy 19 a viac rokov

P.č.

Reg. č.

Meno

Priezvisko

Mesto/Klub

Štát

Rok

Štartovné

Suvenír

1

012

Martina

Sakarová

iSport

SR

1988

áno

áno

2

031

Katarína

Vyhonská

Bike klub LIPA

SR

1993

áno

áno

 

4. ročník Ondavský cyklomaratón "modro-zelená rýchlovka" 15. 7. 2017 - Námestie SNP v Stropkove
Trasa BLUE - Muži 15 - 18 rokov

P.č.

Reg. č.

Meno

Priezvisko

Mesto/Klub

Štát

Rok

Štartovné

Suvenír

1

123

Frederik

Ganaj

Cyklorun team Giglovce

SR

1999

áno

áno

2

132

Julián

Gula

Stropkov

SR

1999

áno

áno

3

137

Tomáš

Sabol

Hanušovce nad Topľou

SR

2002

áno

áno

4

106

Damián

Polončák

Baňa

SR

2002

nie

nie

5

155

Adam

Bič

Kriwo Team Jantex Humenné

SR

1999

nie

nie

 

4. ročník Ondavský cyklomaratón "modro-zelená rýchlovka" 15. 7. 2017 - Námestie SNP v Stropkove
Trasa BLUE - Muži 19 - 39 rokov

P.č.

Reg. č.

Meno

Priezvisko

Mesto/Klub

Štát

Rok

Štartovné

Suvenír

1

102

Dávid

Gašparovič

Spišská Stará Ves

SR

2000

áno

áno

2

105

Jozef

Boris

Humenne

SR

1996

nie

nie

3

108

Pavol

Vaško

Stropkov

SR

1989

áno

áno

4

113

Marcel

Vojtko

Vranov nad Toplou

SR

1981

nie

nie

5

117

Pavol

Kiss

Košice

SR

1985

áno

áno

6

119

Pavol

Lamanec

SR

1999

áno

áno

7

124

Martin

Slivka

Šandal

SR

1983

áno

áno

8

127

Marek

Pataky

SR

1990

áno

áno

9

129

Marek

Bochmač

Stropkov

SR

1992

áno

áno

10

130

Jozef

Danč

Kvakovce

SR

1992

nie

nie

11

135

Gabriel

Nábožný

SR

1996

áno

áno

12

138

Jozef

Sakara

Stropkov

SR

1986

áno

áno

13

140

Ján

Slivka

Šandal

SR

1979

áno

áno

14

142

Dávid

Ulian

Cyklorun team Giglovce

SR

1989

áno

áno

15

144

Mojmír

Mondok

Humenné

SR

1987

nie

nie

16

145

Štefan

Kmiť

Stropkov

SR

1977

áno

áno

17

149

Stefan

Zajac

Stropkov

SR

1979

áno

nie

18

147

Jaroslav

Tarbaj

Stropkov

SR

1985

nie

nie

 

4. ročník Ondavský cyklomaratón "modro-zelená rýchlovka" 15. 7. 2017 - Námestie SNP v Stropkove
Trasa BLUE - Muži 40 - 59 rokov

P.č.

Reg. č.

Meno

Priezvisko

Mesto/Klub

Štát

Rok

Štartovné

Suvenír

1

101

Daniel

Gašparovič

Spišská Stará Ves

SR

1974

áno

áno

2

103

Peter

Ilavský

BODY SHOP Prešov

SR

1969

áno

áno

3

104

Jaroslav

Platko

Prešov

SR

1969

áno

áno

4

107

Miroslav

Kožár

Veľký Šariš

SR

1972

áno

áno

5

109

Peter

Madzin

Stropkov

SR

1968

áno

áno

6

111

Július

Zakovič

ŠK LOTOS Stropkov

SR

1973

áno

áno

7

115

Miloš

Krenický

Prešov

SR

1966

áno

áno

8

116

Miroslav

Bielený

Prešov

SR

1973

áno

áno

9

120

Peter

Jakab

Prešov

SR

1976

áno

áno

10

121

František

Paňko

Stropkov

SR

1972

nie

nie

11

125

Stanislav

Humeník

Stropkov

SR

1969

áno

áno

12

131

Marcel

Slivka

Plumbike team/Stropkov

SR

1970

áno

áno

13

141

Ľuboš

Rusinko

Stropkov

SR

1964

áno

áno

14

148

Ján

Novák

Baňa

SR

1968

áno

nie

15

152

Kamil

Prusák

Stropkov

SR

1965

nie

nie

16

153

Josef

Vit

Merida Stropkov

SR

1966

nie

nie

 

4. ročník Ondavský cyklomaratón "modro-zelená rýchlovka" 15. 7. 2017 - Námestie SNP v Stropkove
Trasa BLUE - Muži 60 a viac rokov

P.č.

Reg. č.

Meno

Priezvisko

Mesto/Klub

Štát

Rok

Štartovné

Suvenír

1

122

Ján

Ožďáni

Prešov

SR

1953

áno

áno

2

133

Marek

Luty

Luty Team Lubień 100 MTB Poland

PL

1955

nie

áno

3

136

Gabriel

Nábožný

SR

1957

áno

áno

4

146

Jozef

Bedruň

SR

1952

áno

áno

5

150

Eugeniusz

Stoj

Brozów

PL

1955

nie

nie

 

4. ročník Ondavský cyklomaratón "modro-zelená rýchlovka" 15. 7. 2017 - Námestie SNP v Stropkove
Trasa BLUE - Ženy 15 - 18 rokov

P.č.

Reg. č.

Meno

Priezvisko

Mesto/Klub

Štát

Rok

Štartovné

Suvenír

1

110

Barbora

Zakovičová

ŠK LOTOS Stropkov

SR

2001

áno

áno

2

128

Veronika

Patakyová

SR

2000

áno

áno

 

4. ročník Ondavský cyklomaratón "modro-zelená rýchlovka" 15. 7. 2017 - Námestie SNP v Stropkove
Trasa BLUE - Ženy 19 - 39 rokov

P.č.

Reg. č.

Meno

Priezvisko

Mesto/Klub

Štát

Rok

Štartovné

Suvenír

1

112

Monika

Zajarošová

NO-TAK bike team Stropkov

SR

1990

áno

áno

2

114

Zuzana

Vojtková

Vranov nad Toplou

SR

1980

nie

nie

3

118

Mária

Madurová

Vranov nad Topľou

SR

1990

áno

nie

4

126

Lucia

Patakyová

SR

1992

áno

áno

5

134

Janka

Čorbová

Kračunovce

SR

1978

áno

áno

6

139

Cecília

Sakarová

Stropkov

SR

1988

áno

áno

7

151

Zuzana

Bochová

Cyklorun team Giglovce

SR

1983

áno

nie

 

4. ročník Ondavský cyklomaratón "modro-zelená rýchlovka" 15. 7. 2017 - Námestie SNP v Stropkove
Trasa BLUE - Ženy 40 a viac rokov

P.č.

Reg. č.

Meno

Priezvisko

Mesto/Klub

Štát

Rok

Štartovné

Suvenír

1

143

Renáta

Gulová

Stropkov

SR

1974

áno

áno

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky